banner1
banner2
banner3
banner4
banner5
previous arrow
next arrow

Dalyan Hotel Myra

Her zaman uygun fiyatlarıyla

Myra Otel'e Hoş Geldiniz

Myra hotel, aile tarafından işletilen bir villa, Dalyan'da romantik bir kaçamak, heyecan verici bir tatil gününü geçirmek için mükemmel bir sıcak ortamda oda ve kahvaltı imkanı sunmaktadır. Bahçeden, önünüzde, nehrin diğer tarafında, Antik Kaunos kentinin Likya mezar mezarları görebilirsiniz.

Dalyan Deltasında

Köyceğiz Gölü ile Akdeniz'i birbirine bağlayan Dalyan, farklı peyzajlardan zengin bir bölgenin merkezinde.Doğal cazibe merkezlerinin cazibesi, doğa yürüyüşü gezginleri, kuş gözlemcileri, twitchers ve su sporları severleri için cennet yapar.

Oda ve Daireler

Binalar klima, kanepe yatak ve balkonlar (mutfak çarşafları ve daire yemekleri) ile birlikte gelir. Sabah saat 10.30'a kadar kahvaltı mevcuttur. Bazı odalar Çayı Nehri ve Antik Kaunos manzaralıdır.

Dalyan Dalış Turları

Türkiye’nin doğal incilerinden Dalyan’da mükemmel dalış için, profesyonel, güvenilir ve dostça bir ortamda olmaya ne dersiniz? Tarihi ve doğa güzellikleri arasında çeşitli dalış bölgelerini bilgili ve deneyimli eğitmenlerimizle keşfedin.

Caretta Caretta

Mavinin yeşile uzandığı, insanın yeniden kendini bulduğu yerlerden biri olan Dalyan, iztuzu kumsalı ile doğanın her mevsim yüzünü gösterdigi bir cennet. Doğanın içindeki milyonlarca renkten biri olarak nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan deniz kaplumbağaları Caretta Carettaların dünyada yaşayabildiği son noktalardan biri iztuzu kumsalıdır.

Jeep Safari

Macera arayanlar! Modern hayatın kaygılarından uzak bir gün geçirmeye hazır olun. Güvenlik standartlarına sahip 4x4 jeeplerimizle başlayan yolculuğumuzun ilk durağı Beyobası Yuvarlakçay'dır.